Abonnent nummer 2500!
Fredrik Bjørnsen fra Rælingen ble registrert som abonnent nummer 2500 på Natur&Foto. Vi gratulerer!
En overrasket Fredrik Bjørnsen forteller at han ikke kan huske å ha vunnet noe som helst i hele sitt liv. Så overraskelsen var derfor stor da han ble abonnent nummer 2500 hos Natur&Foto. vi har bedt Fredrik fortelle litt om seg selv til Natur&Foto sine lesere.
Om meg:
Jeg er 35 år, gift og har 2 barn på 5 og 7 år. Jeg er oppvokst i Kragerø, men har bodd de siste 15 årene i og rundt Oslo og bor nå i Rælingen. Jeg jobber som lydtekniker i et lite studio i Oslo. Utenom barna går fritiden med til å komponere musikk og å fotografere. Jeg har vært interessert i fotografering til og fra siden jeg var 10 år og med mulighetene digitale kameraer gir har interessen bare økt.
Nederst på siden ser du noen av Fredrik sine bilder.
Stavanger Foto sponser abonnent nummer 2500 med et flott print på lerret. Vi takker Stavanger Foto for sponsorstøtten. Les mer om hva Stavanger Foto tilbyr her.
Vi retter blikket fremover mot abonnent nummer 3000. Det er utrolig at vi etter så kort tid snart runder 3000 abonnenter. Vi takker alle dere som har vist oss tillit og tegnet abonnement. Ved å produsere et Natur&Foto av høy kvalitet, håper vi å vise oss tilliten verdig.
Under følger noen av fredrik Bjørnsen sine bilder.